Idea Projektu

Idea Projektu

Idea i Format Regat

Ideą Ligi Regatowej jest dobra zabawa, rywalizacja oraz nauka żeglarstwa sportowego. Liga Regatowa daje możliwość uczestnictwa bez posiadania własnego jachtu i nawet doświadczenia w profesjonalnie zorganizowanych wyścigach regatowych pomiędzy reprezentantami różnych klubów lub firm prowadzonych pod okiem czołowych polskich żeglarzy i instruktorów.

 

Załogi, poza praktyczną możliwością doskonalenia swoich umiejętności, rywalizują w prostej ale widowiskowej formule wyścigów na Śląsku lub w Szczecinie. Każdy uczestnik może nauczyć się strategii walki z przeciwnikiem, trymowania żagli oraz technik prowadzenia jachtu. Projekt jest skierowany głównie do biznesu – jako narzędzie do aktywizowania i integracji własnych pracowników, team bulidingu lub budowania relacji z kluczowymi klientami. 

 

Cykliczne regaty prowadzone są na jednakowych jachtach sportowych dostarczanych i serwisowanych przez nas. Wyścigi odbywają się jeden dzień w weekend, w odstępach ok. dwutygodniowych. Zespoły składają się z 3 do 8 osób – jako załogi firmowe lub klubowe. Jęśli jest taka potrzeba, zapewniamy sterników i dodatkowe treningi dla mniej doświadczonych i początkujących żeglarzy.

 

Czas spędzony na wodzie w oprawie prawdziwych wyścigów sportowych gwarantuje ogrom zdrowych emocji i niezapomniane wrażenia, a dla wielu to początek nowej pasji i stylu życia.